Chopin 40% 500ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: od 7 dni roboczych
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Luksusowa Wódka Chopin

Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie. Wódka wywodząca się z polskiego Podlasia. Produkowana przez Polmos Siedlce.
Jest to jedna z naszych rodzimych marek. Mocno rozpoznawalna za granicą, kojarzona z wysoką jakością.
Piękna butelka produkowana jest we Francji, zamykana korkiem. Wizerunek Chopina nadaje jej luksusowego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym pomysłem na prezent. Zadebiutowała na polskim rynku w 1993 roku. Z kolei na rynku amerykańskim swoja premier miała w 1997 roku. Wprowadzona na rynek amerykański szybko została doceniona przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą. Podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006. Chopin jest wyrazem niezależności, oryginalności.
 

Wódka Chopin

Chopin Potato

Pierwsza i jedyna na świecie luksusowa wódka premium produkowana i pozyskiwana z ziemniaków.

Wódka ta łączy w sobie drożdże, ziemniaki i wodę ze studni artezyjskiej.

Specjalne odmiany uprawiane są wyłącznie na potrzeby gorzelni przez lokalnych rolników. Umyte, nieobrane ziemniaki są gotowane pod ciśnieniem w celu uzyskania jednolitej masy. Którą poddaje się następnie trwającemu trzy dni procesowi fermentacji. Tak zestawione ze sobą składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla pożądanego smaku. Zanim trafią, do wyjątkowej oszronionej butelki, są jeszcze mieszane z krystalicznie czystą wodą. Wódka Potato charakteryzuje się bogatym kremowym smakiem. Przyjemnym aromatem z wyczuwalnymi nutami wanilii i zielonego jabłka. Wódka najlepiej smakuje schłodzona. Doceniana za swój wyjątkowy, kremowy smak. Jest doskonałym wyborem zarówno dla koneserów, jak i amatorów poszukujących wyrazistego smaku.

Chopin Rye

Chopin Rye to żytnia wódka premium. Do jej produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości żyto. Naturalnie uprawiane na Podlasiu.Ta luksusowa wódka nie zawiera żadnych dodatków. Jej sekret opiera się na użyciu specjalnie wyselekcjonowanego żyta, drożdży. Najczystszej wody ze studni głębinowych. Tak dobrane składniki są czterokrotnie destylowane. Pięciokrotnie filtrowane dla uzyskania optymalnego smaku i aromatu. Chopin Rye charakteryzuje się jedwabistym smakiem o bogatym i zrównoważonym, odrobinę pikantnym finiszu. Wyraźnym zapachem z nutą surowego, żytniego chleba.

Chopin Rye Organic

Organiczna wódka żytnia. Produkowana ze zboża, pochodzącego z polskich upraw.

Powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego. Do wyrobu trunku używa się krystalicznie czystej wody. Nadaje mu niezwykle gładkiego, subtelnego charakteru.

Chopin Rye Organic wytwarzana jest wyłącznie w małych partiach, według tradycyjnych metod sztuki gorzelnictwa. Zgodnie ze ścisłymi wymogami dla przetwórstwa ekologicznego.

Chopin Wheat

Chopin Wheat bardzo łagodna wódka premium pszeniczna. Wytwarzana jest według tradycyjnych receptur w 100% z polskiej pszenicy ozimej. Uprawianej na żyznych glebach Podlasia. Każda butelka wódki Chopin to połączenie pszenicy, drożdży oraz wody ze studni głębinowych. O bogatym aromacie chleba i miodu. Cechuje się słodkim i delikatnym aromatem ciasta. Początkowo wyczuwalne nuty miodu zmieniają się w karmelowo-miodowy finisz.

Zawartość alkoholu 40%.

Wódka Chopin 0.5

Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie. Wódka premium wywodząca się z polskiego Podlasia. Produkowana przez Polmos Siedlce. Jest to jedna z naszych rodzimych marek, mocno rozpoznawalna za granicą. Kojarzona z wysoką jakością. Piękna butelka produkowana jest we Francji, zamykana korkiem. Wizerunek Chopina nadaje jej eleganckiego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym pomysłem na prezent. Barddzo dobrym pomysłem będzie wódka chopin 3l lub wódka chopin 6l. Zadebiutowała na polskim rynku w 1993 roku. Z kolei na rynku amerykańskim swoja premier miała w 1997 roku. Wprowadzona na rynek amerykański szybko została doceniona przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą. Podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006. Chopin jest wyrazem niezależności, oryginalności.

Wódka Premium

Wódka Chopin, jak również Belveder, które znajdziesz w naszej hurtowni alkoholi. Uznawane są jako najbardziej luksusowe alkohole. Wódki Chopin są idealne na różne wyjątkowe okazje. Jak i idealnym prezentem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość. W naszej hurtowni alkoholi znajdziesz ją w korzystnej cenie, w różnych pojemnościach. W naszym asortymencie znajdują się wódki wielu najbardziej renomowanych marek. Stale aktualizujemy ofertę, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem.

 

Chopin wódka

Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie. Wódka Chopin wywodząca się z polskiego Podlasia. Produkowana przez Polmos Siedlce. Jest to jedna z naszych rodzimych marek, mocno rozpoznawalna za granicą, kojarzona z wysoką jakością. Piękna butelka produkowana jest we Francji, zamykana korkiem. Wizerunek Chopina nadaje jej eleganckiego wyglądu, co sprawia, że jest idealnym pomysłem na prezent. Chopin wódka zadebiutowała na polskim rynku w 1993 roku. Z kolei na rynku amerykańskim swoja premier miała w 1997 roku. Wprowadzona na rynek amerykański szybko została doceniona przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą – podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006. Chopin wódka jest wyrazem niezależności, oryginalności. Wódka Chopin dostępna jest na rynku w różnych wersjach.

  • Wódka Chopin
  • Chopin Potato

Potato Chopin wódka to pierwsza i jedyna na świecie luksusowa wódka produkowana i pozyskiwana z ziemniaków. Wódka ta łączy w sobie drożdże, ziemniaki i wodę ze studni artezyjskiej. Specjalne odmiany uprawiane są wyłącznie na potrzeby gorzelni przez lokalnych rolników. Umyte, nieobrane ziemniaki są gotowane pod ciśnieniem w celu uzyskania jednolitej masy. Którą poddaje się następnie trwającemu trzy dni procesowi fermentacji. Tak zestawione ze sobą składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla pożądanego smaku. Zanim trafią, do wyjątkowej oszronionej butelki, są jeszcze mieszane z krystalicznie czystą wodą. Wódka Chopin Potato charakteryzuje się bogatym, kremowym smakiem oraz przyjemnym aromatem z wyczuwalnymi nutami wanilii i zielonego jabłka. Wódka Chopin najlepiej smakuje schłodzona, idealnie sprawdza się również jako baza do drinków lub koktajli. Doceniana za swój wyjątkowy, kremowy smak, jest doskonałym wyborem zarówno dla koneserów, jak i amatorów poszukujących wyrazistego smaku.

Chopin Rye

Chopin Rye to wódka żytnia, do jej produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości żyto. Naturalnie uprawiane na Podlasiu. Chopin Rye wódka nie zawiera żadnych dodatków. Jej sekret opiera się na użyciu specjalnie wyselekcjonowanego żyta, drożdży i najczystszej wody ze studni głębinowych. Tak dobrane składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla uzyskania optymalnego smaku i aromatu. Chopin Rye wódka charakteryzuje się jedwabistym smakiem o bogatym i zrównoważonym, odrobinę pikantnym finiszu oraz wyraźnym zapachem z nutą surowego, żytniego chleba.

Chopin Rye Organic

Organiczna wódka żytnia. Produkowana z certyfikowanego zboża ekologicznego, pochodzącego z restrykcyjnych polskich upraw. Powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego. Do wyrobu trunku używa się krystalicznie czystej wody, która nadaje mu niezwykle gładkiego, subtelnego charakteru. Chopin Rye Organic wytwarzana jest wyłącznie w małych partiach, według tradycyjnych metod sztuki gorzelnictwa. Zgodnie ze ścisłymi wymogami dla przetwórstwa ekologicznego.

Chopin Wheat

Chopin Wheat bardzo łagodna wódka pszeniczna. Wytwarzana jest według tradycyjnych receptur w 100% z polskiej pszenicy ozimej. Uprawianej na żyznych glebach Podlasia. Każda butelka wódki Chopin to połączenie pszenicy, drożdży oraz wody ze studni głębinowych. O bogatym aromacie chleba i miodu. Chopin wódka cechuje się słodkim i delikatnym aromatem ciasta. Początkowo wyczuwalne nuty miodu zmieniają się w karmelowo-miodowy finisz. Zawartość alkoholu wynosi 40%.

Wódka Chopin 0.5

Wódka Chopin jak również Belweder, które znajdziesz w naszej hurtowni alkoholi są uznawane jako najbardziej luksusowe alkohole. A co za tym idzie Chopin wódka cena jej jest adekwatna co do wysokiej jakości. Wódka Chopin 0.5 jest idealna na różne wyjątkowe okazje jak i idealnym prezentem dla każdego kto ceni sobie wysoką jakość. W naszej hurtowni alkoholi znajduje się wódka Chopin 0.5, w naszym asortymencie znajdują się również wódki wielu najbardziej renomowanych marek. Stale aktualizujemy ofertę, aby była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Dlatego też Chopin wódka cena jej jest zawsze atrakcyjna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem naszej hurtowni.

 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Stock Prestige 40% 500ml
Stock Prestige 40% 500ml
26,99 zł 26,49 zł
szt.
Bacardi Carta Oro 37,5% 700ML
Bacardi Carta Oro 37,5% 700ML
59,99 zł 49,99 zł
szt.
Bacardi Carta Blanca 37,5% 700ML
Bacardi Carta Blanca 37,5% 700ML
59,99 zł 49,99 zł
szt.
Bacardi Spiced 37,5% 700ML
Bacardi Spiced 37,5% 700ML
59,99 zł 49,99 zł
szt.
Soplica orzech laskowy 32% 500ml
Soplica orzech laskowy 32% 500ml
26,99 zł 24,99 zł
szt.
Soplica śliwka 32% 500ml
Soplica śliwka 32% 500ml
26,99 zł 24,99 zł
szt.
Soplica malinowa 32% 500ml
Soplica malinowa 32% 500ml
26,99 zł 24,99 zł
szt.
Soplica wiśnia 32% 500ml
Soplica wiśnia 32% 500ml
26,99 zł 24,99 zł
szt.
Żołądkowa Czysta de Lux 40% 700ml
Żołądkowa Czysta de Lux 40% 700ml
38,99 zł 34,99 zł
szt.
Bacardi Carta Negra 37,5% 700ML
Bacardi Carta Negra 37,5% 700ML
59,99 zł 49,99 zł
szt.
Khortytsa  Premium 40% 500ml
Khortytsa Premium 40% 500ml
39,99 zł 32,99 zł
szt.
Bols Platinum 40% 500ml
Bols Platinum 40% 500ml
29,99 zł 24,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl